+90 216 387 77 67

Sosyal Medyada Biz}

Vaillant Türkiye, takipçileri ile “Gülücük Avı”nı tamamladı

Vaillant Türkiye, takipçileri ile “Gülücük Avı”nı tamamladı

Vaillant Türkiye, takipçileri ile “Gülücük Avı”nı tamamladı

Gülen yüz ikonu olan “smiley”in doğumgünü nedeniyle,  takipçilerini Instagram hesaplarında #gülümseyenhayat etiketi ile fotoğraf paylaşarak başkalarını gülümsetmeye davet eden Vaillant Türkiye, “Mutluluğun nereden geleceği belli olmaz” sözünü kanıtladı.

142 yıldır gülümseyen bir hayat için özenle çalışan Vaillant’ın, Dünya Gülümseme Günü etkinlikleri sona erdi. Isıtma – Soğutma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant, bu etkinlikle takipçilerini detaylarda saklı gülücükleri keşfetmeye davet etmişti.

Hayat detaylarda saklı

Gülen yüz ikonu olan “smiley”in doğumgünü nedeniyle 7 Ekim’de başlatılan etkinlik ile Vaillant Türkiye,  “Hayat bize her an gülümsüyor” diyerek, takipçilerini her gün çeşitli objelere saklanmış olarak karşımıza çıkan; fakat rutin hayatın akışında dikkatimizi çekmeyen gülümsemeleri fark etmeye davet etmişti. Katılımcılar bu süre içerisinde mutfakta, sokakta, parkta, hatta gökyüzünde gizli gülümsemeler yakaladı ve 11.340 kişi #gülümseyenhayat etiketi ile bu fotoğrafları Instagram hesabında paylaşarak başkalarını da gülümsemeye davet etti. Katılımcıların %13’ü kendi gülücüklerini hazırlamak için mutfağa girerek yemek yaptı, %10’u gülücük yakalamak için ağaçlara bakarken  %12’si bulutlarla gülümsedi. 64 katılımcıdan gelen Türk Kahvesi fotoğrafı ise Vaillant’ı tam 2560 yıllık “hatır”  sahibi yaptı.

En çok gülümseten 3 fotoğrafın sahibi, Türkiye’de modern doğaçlama tiyatronun öncüsü olan Mahşer-i Cümbüş’ün gösterisine 2 kişilik bilet kazandı.

15 Kasım 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN