+90 216 387 77 67

Sosyal Medyada Biz}

Vaillant turboTEC Pro Hermetik Kombi 242/5-3

202-242-5-3-pro-1

Vaillant turboTEC Pro Hermetik Kombi VUW TR 242/5-3

Yenilenmiş Vaillant turboTEC Pro kombilerimiz size maksimum ısı konforunu tasarrufla beraber sunar.

  • Vaillant’a özel ek tasarruf sistemi sayesinde kombinizin sık devreye girip çıkması önlenir. Böylece yakıt tasarrufunun yanı sıra uzun parça ömrü sağlar.
  • Düşük sistem basınçlarında bile kombiniz sorunsuz çalışır, basınç 0,3 barın altına indiğinde sistem kendini emniyete alır.
  • Akıllı ateşleme sistemi ile gaz basıncı değişse bile arızasız kullanım kolaylığı sağlar.
  • Kademesiz alev modülasyonu ile cihazın boş yere çalışması önlenerek yakıt tasarrufu sağlanır.
  • Yeni LCD ekranı ile kullanım fonksiyonları izlenebilir, performans sorunlarını hafızaya alarak hızlı ve online servis imkanı sağlar.
  • eBUS iletişim sistemi ile sorunsuz çalışma özelliği sunar.

Alev Modülasyonu Sayesinde Tasarruflu Kullanım: Vaillant turboTEC Pro yeni nesil cihazları kapasitesini, o anda gerekli olan, ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarlar. Alev modülasyonu kademesizdir. Hem kalorifer sisteminde hem de sıcak su kullanım devresinde alev modülasyonu mevcuttur. Böylece cihazın boş yere çalışması engellenir, yakıt sarfiyatı azalır, konforlu bir ısıtma ve sıcak su temini sağlanır.

Akıllı Ateşleme Sistemi ile Arızasız Çalışma: Vaillant turboTEC Pro yeni nesil kombilerde 3 ateşleme denemesi ile akıllı ateşleme sistemi mevcuttur. Böylece değişen gaz basınçlarında cihaz arızaya geçmez ve kullanım kolaylığı sağlar.

Düşük Su Basıncında Bile Sabit Sıcaklıkta Su Garantisi: Aqua sensör sistemi sayesinde Vaillant turboTEC Pro yeni nesil kombiler ayarladığınız sıcaklıkta suyu değişen su basınçlarında bile sabit sıcaklıkta garanti eder.

0,15 bar ve 1,5 It/dak gibi çok düşük su basınçlarında çalışabilen Vaillant turboTEC Pro yeni nesil kombiler ile ayarladığınız sıcaklıkta, sürekli sıcak su temini mümkündür.

Yüksek Verim ve Yakıt Tasarrufu: Vaillant turboTEC Pro yeni nesil kombilerin norm kullanım verimi %92’dir. Özel dizaynlı atmosferik brülörü, yüksek üretim kalitesi ve teknolojisi Vaillant turboTEC Pro yeni nesil kombilerin yüksek bir verimle çalışmasını sağlar.

Vaillant turboTEC Pro yeni nesil kombiler elektronik ateşlemelidir ve pilot alev olmadığı için gaz sarfiyatı yoktur. Vaillant’a özel ek tasarruf sistemi sayesinde kombilerin sık sık devreye girip çıkması önlenir. Böylece yakıt tasarrufu sağlanır ve parçaların ömrü uzar.

Anti Blok Sistem ile Arızasız Çalışma: Vaillant turboTEC Pro yeni nesil kombilerde sık arıza yapan membran ve mikro şalter yoktur. Bu özellik sayesinde cihazın arıza yapma olasılığı minimuma indirilmiştir.

Ayrıca pompa, elektronik tarafından her 23 saatte bir çalıştırılarak ve 3 yollu vananın da bir kez konumu değiştirilerek, pompanın ve 3 yollu vananın sıkışması önlenir. Ayrıca elektronikte bulunan 3 yollu vananın konumunu hafızaya alma fonksiyonu sayesinde cihaz en son çalıştığı konumunu hafızaya alır. Bu sayede çok hızlı ve sorunsuz bir sıcak su konforuna sahip olursunuz.

Donmaya Karşı Koruma: Vaillant turboTEC Pro yeni nesil kombi cihazları düşük dış hava sıcaklıklarında bile kullanım emniyetine sahiptir. Tesisattaki su sıcaklığı 5°C’ye düştüğünde kombi çalışarak su sıcaklığını 30°C’ye yükseltir ve cihazı donmaya karşı korur.

Elektronik Su Basınç Kontrolü İle Emniyetli İşletim: Su basınç sensörü cihazın elektroniğine sürekli sistem basıncının güncel durumunu bildirmektedir. Elektronik, sürekli olarak güncel bilgileri değerlendirip, arıza oluşabilecek durumları önceden kullanıcıya bildirerek arızasız çalışma şartlarını sağlamaktadır. Sistem basıncı 0,4 bar’ın altına düşse bile cihaz sorunsuz çalışabilmekte bu arada kullanıcısına basınçla ilgili uyarı vermektedir. Basınç 0,3 bar ve altına düştüğünde ise cihaz kendini emniyete almaktadır. Erken uyarılı bu sensör sistemi sayesinde arızasız ve emniyetli bir işletme sağlanır.

eBUS iletişim Sistemi ile Sorunsuz Çalışma: Tek kablo üzerinden, tüm eBUS sistemi ile çalışan diğer cihazlarla iletişim kurabilme özelliği ve önceden uyarı sayesinde arızasız çalışma.

Özel Dizayn Hidrolik Blok ile Kolay Montaj İmkânı: Yatay bağlantılı hidrolik blok ile kolay montaj imkânları sağlanmıştır. Özel dizaynı sayesinde her marka cihazın değişiminde kolay montaj imkânı sağlar.

Yeni Tasarım LCD Ekranlı Ön Panel: LCD ekran sayesinde cihazın çalışma fonksiyonlarının izlenebilmesi, sistem parametrelerinin ayarlanabilmesi ve arıza tespit imkânı. Cihaz kendi arızalarını hafızaya aldığı için hızı ve online servis imkânı sağlar.

Kireç Kapanı Filtresiyle Eşanjörü Koruma: Cihaz içinde mevcut olan kireç kapanı filtresiyle eşanjörün kirece karşı korunması sağlanmış olur.

vaillant-turbotec-pro-teknik-bilgi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN