+90 216 387 77 67

Sosyal Medyada Biz}

Vaillant turboTEC Plus Hermetik Kombi 202/5-5

turbotec plus

Vaillant turboTEC Plus Hermetik Kombi VUW TR 202/5-5

Vaillant yeni nesil turboTEC Plus kombilerimiz geliştirilmiş tasarımı ile yakıt tasarrufu sağlarken aynı zamanda size maksimum sıcak su ve ısı konforu sunar.

  • Akıllı mikro depolama sistemi sayesinde anında istenilen derecede beklemeden sıcak su konforu sağlar.
  • Geliştirilmiş LCD ekranı ile kullanım fonksiyonları izlenebilir, performans sorunlarını hafızaya alarak hızlı ve online servis imkanı sağlar.
  • Vaillant’a özel ek tasarruf sistemi sayesinde kombinizin sık devreye girip çıkması önlenir. Böylece yakıt tasarrufunun yanı sıra uzun parça ömrü sağlar.
  • Akıllı ateşleme sistemi ile gaz basıncı değişse bile arızasız kullanım kolaylığı sağlar.
  • Modülasyonlu gaz armatürü ve kademesiz alev modülasyonu ile cihazın boş yere çalışması önlenerek yakıt tasarrufu sağlanır.
  • Düşük sistem basınçlarında bile kombiniz sorunsuz çalışır, basınç 0,3 barın altına indiğinde sistem kendini emniyete alır.
  • eBUS iletişim sistemi ile sorunsuz çalışma özelliği sunar.

Akıllı Mikro Depolama ile Anında Sıcak Su: Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) kombi cihazlarında mevcut “akıllı mikro depolama” sayesinde anında istenilen derecede sıcak su hemen hazırdır. Anında sıcak su alırken boş yere su akıtmadığı için kullanım suyundan da tasarruf sağlar.

Akıllı Ateşleme Sistemi ile Arızasız Çalışma: Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) kombilerde 3 ateşleme denemesi ile akıllı ateşleme sistemi mevcuttur. Böylece değişen gaz basınçlarında cihaz arızaya geçmez ve kullanım kolaylığı sağlar.

Yüksek Verim ve Yakıt Tasarrufu: Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) kombilerin norm kullanım verimi %92’dir. Özel dizaynlı atmosferik brülörü, yüksek üretim kalitesi ve teknolojisi Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) kombilerin yüksek bir verimle çalışmasını sağlar.

Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) kombiler elektronik ateşlemelidir ve pilot alev olmadığı için gaz sarfiyatı yoktur. Vaillant’a özel ek tasarruf sistemi sayesinde kombilerin sık sık devreye girip çıkması önlenir. Böylece yakıt tasarrufu sağlanır ve parçaların ömrü uzar.

Modülasyonlu Gaz Armatürü ve Alev Modülasyonu Sayesinde Verimli Çalışma ve Tasarruflu Kullanım: Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) cihazları kapasitesini, o anda gerekli olan, ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarlar. Alev modülasyonu kademesizdir. Hem kalorifer sisteminde hem de sıcak su kullanım devresinde alev modülasyonu mevcuttur. Böylece cihazın boş yere çalışması engellenir, yakıt sarfiyatı azalır, konforlu bir ısıtma ve sıcak su temini sağlanır.

Elektronik Su Basınç Kontrolü İle Emniyetli İşletim: Su basınç sensörü cihazın elektroniğine sürekli sistem basıncının güncel durumunu bildirmektedir. Elektronik, sürekli olarak güncel bilgileri değerlendirip, arıza oluşabilecek durumları önceden kullanıcıya bildirerek arızasız çalışma şartlarını sağlamaktadır.

Sistem basıncı 0,4 bar’ın altına düşse bile cihaz sorunsuz çalışabilmekte bu arada kullanıcısına basınçla ilgili uyarı vermektedir. Basınç 0,3 bar ve altına düştüğünde ise cihaz kendini emniyete almaktadır.

Erken uyarılı bu sensör sistemi sayesinde arızasız ve emniyetli bir çalışma sağlanır.

Yeni Tasarım LCD Ekranlı Ön Panel: LCD ekran sayesinde cihazın çalışma fonksiyonlarının izlenebilmesi, sistem parametrelerinin ayarlanabilmesi ve arıza tespiti mümkündür. Cihaz kendi arızalarını hafızaya aldığı için hızlı ve on-line servis imkânı sağlar.

Anti Blok Sistem ile Arızasız Çalışma: Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) kombilerde sık arıza yapan membran ve mikro şalter yoktur. Bu özellik sayesinde cihazın arıza yapma olasılığı minimuma indirilmiştir. Ayrıca pompa, elektronik tarafından her 23 saatte bir çalıştırılarak ve 3 yollu vananın da bir kez konumu değiştirilerek, pompanın ve 3 yollu vananın sıkışması önlenir. Ayrıca elektronikte bulunan 3 yollu vananın konumunu hafızaya alma fonksiyonu sayesinde cihaz en son çalıştığı konumunu hafızaya alır. Bu sayede çok hızlı ve sorunsuz bir sıcak su konforuna sahip olursunuz.

Düşük Su Basıncında Bile Sabit Sıcaklıkta Su Garantisi: Aqua sensör sistemi sayesinde Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) kombiler ayarladığınız sıcaklıkta suyu değişen su basınçlarında bile sabit sıcaklıkta garanti eder.

0,15 bar ve 1,5 It/dak gibi çok düşük su basınçlarında çalışabilen Vaillant turboTEC Plus ( Yeni Nesil ) kombiler ile ayarladığınız sıcaklıkta, sürekli sıcak su temini mümkündür.

Basınç Regülatörlü Gaz Armatürü ile Sorunsuz Çalışma: Basınç regülatörü sayesinde giriş basıncındaki dalgalanmalar dengelenmektedir. Ayarlama, giriş basıncına göre verilen değer üzerinden yapılmaktadır. Yüksek giriş basınçları, basınç regülatörü tarafından tam olarak dengelenmektedir. Çıkış veya brülör basınçları yükselmemektedir.

Basınç regülatörü 13 mbar giriş basıncına kadar cihazın tam gücüyle çalışmasını mümkün kılmaktadır. Bu da düşük gaz basınçlarında bile ayar ventilinin belirli dereceye kadar açılarak çıkış basıncının dengelenmesi anlamına gelmektedir. Özellikle kış aylarında gaz şebekesindeki basınç dalgalanmalarından etkilenmeden her zaman maksimum güç ile sorunsuz çalışma sağlanır.

Amortisörlü ve Ergonomik Tutamaklı Metal Ön Kapak: Amortisörlü ve ergonomik tutamaklı metal ön kapak ile şık görünüş ve pratik kullanım.

Özel Dizayn Hidrolik Blok İle Kolay Montaj İmkânı: Yatay bağlantılı hidrolik blok ile kolay montaj imkânları sağlanmıştır. Özel dizaynı sayesinde her marka cihazın değişiminde kolay montaj imkânı sağlar.

eBUS İletişim Sistemi ile Sorunsuz Çalışma: Tek kablo üzerinden, tüm eBUS sistemi ile çalışan diğer cihazlarla iletişim kurabilme özelliği ve önceden uyarı sayesinde arızasız çalışma.

Kireç Kapanı Filtresiyle Eşanjörü Koruma: Cihaz içinde mevcut olan kireç kapanı filtresiyle eşanjörün kirece karşı korunması sağlanmış olur.

vaillant-turbotec-plus-teknik-bilgi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN