+90 216 387 77 67

Sosyal Medyada Biz}

Vaillant Group Türkiye’de bayrak değişimi

Vaillant Group Türkiye’de bayrak değişimi

Vaillant Group Türkiye’de bayrak değişimi

Vaillant Group Türkiye’de 2013 yılından beri CEO olarak görev yapan Dr. Axel Busch’un yerine,  15 yıldır grup içerisinde çeşitli görevlerde bulunan Alper Avdel geçecektir.

Vaillant Group Türkiye, CEO Dr. Axel Busch’un, 01 Nisan 2017 tarihinde görevinden ayrılacağını, yerine aynı tarih itibariyle halen Finans ve  IT Direktörü olarak görev yapan Alper Avdel’in atanacağını açıkladı.

Alper Avdel, görevi devraldıktan sonra tüm grup aktivitelerinin gerçekleşmesinden sorumlu olacak; Vaillant Group Türkiye çatısı altındaki Vaillant, DemirDöküm ve Protherm markalarının gelişim çalışmalarını yürütecektir.

Alper Avdel kimdir?

1974 doğumlu olan Avdel, 1996 yılında ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdi. Kariyerine, 1996 yılında İnterbank’da Yatırım Danışmanı olarak başlayan Avdel, ABD’de Western Illinois University’den aldığı MBA derecesinin ardından Türkiye’ye döndü ve 2001 yılında Vaillant Group Finans Departmanı’nda görev aldı. Sonraki yıllarda Vaillant Gruop’ta Finans ve IT Departman Direktörü olarak görev yaptı. Bu süre zarfında, Vaillant Group’ta, DemirDöküm entegrasyonunun dizayn edilmesinde ve finansal dönüşümde önemli katkılarda bulundu.

Vaillant Group Türkiye şirketleri  Vaillant Türkiye, Türk Demirdöküm, Panel AŞ ve sektör dernekleri  DOSİDER (Doğalgaz Sanayicileri Derneği), TURKBESD (Türk Beyaz Eşya Sanayicileri Derneği)  Yönetim Kurulu Üyesi olan Avdel, evli ve iki erkek çocuk babasıdır.

30 Ocak 2017

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN