+90 216 387 77 67

Sosyal Medyada Biz}

VAILLANT ENERJİ BAYİLİĞİ AĞINI GENİŞLETİYOR

VAILLANT ENERJİ BAYİLİĞİ AĞINI GENİŞLETİYOR

VAILLANT ENERJİ BAYİLİĞİ AĞINI GENİŞLETİYOR

Dünyanın önde gelen ısıtma ve soğutma sektörü markalarından Vaillant, Adıyaman’da açtığı iki yeni Enerji bayiliği ile büyümeye devam ediyor.

Enerji verimliliğine yönelik çıkan kanun ve mevzuatlar doğrultusunda değişen pazar şartları ve buna bağlı değişen müşteri beklentilerine, enerji danışmanı kimliği ile çözüm sağlayan Vaillant, bayi ağına yenilerini eklemeye devam ediyor. Adıyaman Bilgiç Doğalgaz ve Adıyaman Mühendislik bayileri; Vaillant Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü Erol Kayaoğlu, Vaillant Türkiye Pazarlama Direktörü  Hazım Bumin, Vaillant Türkiye Adana Bölgeler  Satış Müdürü Fatih Aylı ve kalabalık bir davetli grubunun  katıldığı bir törenle hizmete açıldı.

Törende bir konuşma yapan Erol Kayaoğlu  şu bilgileri verdi: “Vaillant’ın Enerji Bayiliği konseptinde temel hedef; enerji verimliliği danışmanı kimliğinde,  sürdürülebilir ilişki ile komple sistem çözümünde tüketicilerin ilk tercihi olmak ve bunu da uzman bir bayi alt yapısı ile başarmak. Sürdürülebilirlik ilkesi ile hareket edilen bu konseptte, tüketiciler ile ilk temastan itibaren satış sonrası hizmetlere kadar farklı bir hizmet anlayışı sunuluyor.”

Vaillant, Enerji Bayiliği konsepti ile tüketicilerine sadece cihaz satışı değil aynı zamanda konutlarının ihtiyaç ve tüketim yapılarına göre enerji modellemesi yaparak,  izolasyon ve geri dönüş finans modeli dahil anahtar teslim komple sistem çözümü sağlıyor. Enerji verimliliğine yönelik geniş ürün gamına sahip olan Vaillant, özellikle yüksek verimli yoğuşmalı ısıtma sistemleri ve akıllı kontrol sistemi ile tüketicilerine özel çözümler sunuyor.

14 Ekim 2016

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN