+90 216 387 77 67

Sosyal Medyada Biz}

Vaillant ecoTEC Plus Tam Yoğuşmalı Kombi 346 / 5-5

 vaillant-kombi-kapakli

Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi cihazları modern ısıtma ve sıcak su konforu İçin geliştirilmiş tekniği ile farklı çözümler sunar.

Küçük hacimde yüksek verim, çevre dostu, değişen konfor şartlarına göre kendini ayarlayabilen modülasyonlu yapısıyla yüksek yakıt tasarrufu…

 • Tam yoğuşma teknolojisi ile %107’ye varan yüksek verim ve yakıt tasarrufu. (EN677’e göre)
 • Yüksek kalite paslanmaz çelik eşanjörlü
 • Kademesiz alev modülasyonu ile yakıt tasarrufu
 • Akıllı mikro depolama ile anında sıcak su garantisi
 • Aqua sensör ile sabit sıcaklıkta su garantisi
 • Beklemede sınıfının en düşük elektrik sarfiyatı
 • Otomatik kademeli pompa ve fan ile tasarruf
 • Otomatik güç ayarı ile ek tasarruf
 • OtomVaillant’a özgü ek emniyet sistemi
 • Akıllı elektroniği ile arıza teshiş sistemi
 • Düşük gaz basıncında çalışma
 • Akıllı ateşleme sistemi ile arızasız çalışma
 • Kireç kapanı filtresiyle uzun eşanjör ömrü ve yüksek yakıt tasarrufu
 • Donmaya karşı koruma sistemi
 • 7×24 Merkez servis güvencesi

Yüksek Güç ve Akıllı Mikro Depolama İle Bol Miktarda ve Anında Sıcak Su: Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi cihazlarında mevcut “akıllı mikro depolama” sayesinde anında istenilen derecede sıcak su hemen hazırdır. Anında sıcak su alırken boş yere su akıtmadığı için kullanım suyundan da tasarruf sağlar.

Ergonomik ve Estetik Metal Ön Kapak: Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi cihazlarında ergonomik ve estetik yeni tasarım metal ön kapak bulunmaktadır.

Otomatik Kapasite Ayan İle Ek Tasarruf: Cihaz evin o anki ısı ihtiyacını otomatik olarak hesaplayarak buna uygun kapasitede çalışmasını ayarlar ve önemli ölçüde enerji tasarrufuna imkân sağlar.

Mavi Işıklı Türkçe Açıklamalı Kumanda Paneli: Mavi ışıklı LCD ekran ve dokunmatik servis tuşları ile cihazın çalışma fonksiyonlarının izlenebilmesi, sistem parametrelerinin ayarlanabilmesi ve arızaların kolay tespiti sağlanır. Çalışma konumu ve arıza durumları Türkçe açıklamalı olarak ekranda gösterilmektedir.

Aqua Sensör ile Anında ve Sabit Sıcaklıkta Su Garantisi: Aqua sensör sistemi sayesinde Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombiler ayarladığınız sıcaklıkta suyu, değişen su basınçlarında bile, sabit sıcaklıkta garanti eder. 0,15 bar ve 1,5 It/dk gibi çok düşük su basınçlarında çalışabilen Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombiler ile ayarladığınız sıcaklıkta, sürekli sıcak su temini mümkündür.

Özel Dizayn Isı Eşanjörü ile Yüksek Verim: Atık gaz kollektörü entegreli paslanmaz çelik yoğuşmalı ısı eşanjörü ile %107’ye kadar yüksek verim. (EN677’e göre)

Geniş Alev Modülasyonu Aralığı İle Tasarruflu Kullanım: Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi cihazları kapasitesini, o anda gerekli olan, ayarladığınız ısıtma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayacak şekilde ayarlar. Alev modülasyonu kademesizdir. Hem kalorifer sisteminde hem de sıcak su kullanım devresinde alev modülasyonu mevcuttur. Böylece cihazın boş yere çalışması engellenir, yakıt sarfiyatı azalır, konforlu bir ısıtma ve sıcak su temini sağlanır. Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombiler elektronik ateşlemelidir ve pilot alevi olmadığı için gaz sarfiyatı yoktur.

Otomatik devirli fan sayesinde %28 -%100 kademesiz modülasyon ile extra tasarruf sağlanır.

Akıllı Ateşleme Sistemi İle Arızasız Çalışma: Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombilerde 5 ateşleme denemesi ile akıllı ateşleme sistemi mevcuttur. Böylece değişen gaz basınçlarında cihaz arızaya geçmez ve kullanım kolaylığı sağlar.

ErP’ye Uygun: Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombiler Avrupa’da Eylül 2015’te zorunlu olarak yürürlüğe girecek olan ErP (Enerjiyle ilgili ürünler) yönetmeliğinin tüm verimlilik şartlarını sağlamaktadır.

Yüksek Enerji Verimliliği ile Çevre Dostu ve Özel Hidrolik Yapısı ile Tasarruflu Kullanım: Yüksek enerji verimliliğine sahip elemanlar ve özel olarak dizayn edilmiş hidrolik yapısıyla tasarruflu ve çevre dostu kullanım sağlar.

Kontrol Cihazları ile Ek Konfor ve Tasarruf: Vaillant ecoTEC Pro tam yoğuşmalı kombiler opsiyonel olarak kullanılan oda termostatları ve dış hava duyargalı kontrol cihazları ile konfor şartlarını hassas olarak ayarlarken beraberinde ekstra tasarruf sağlanmaktadır.

Donmaya Karşı Koruma: Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi cihazları dış hava sıcaklıklarında   -6°C’ye kadar kullanım emniyetine sahiptir. Tesisattaki su sıcaklığı 5 °C’ye düştüğünde kombi çalışarak su sıcaklığını 35 °C’ye yükseltir ve cihazı donmaya karşı korur.

Turbolux Boyler Bağlantısı ile Yüksek Sıcak Su Konforu: Vaillant tarafından geliştirilen tek ve Vaillant patentli modüler turbolux boyler sistemi ile uygulandığı yoğuşmalı Vaillant ecoTEC Plus cihazlarda düşük enerji sarfiyatı ve daha yüksek sıcak su konforu sağlama imkânı sunulmuştur. Bu modüler sistem ile pratik ve kolay bir montaj sayesinde extra yüksek sıcak su konforu sağlanmaktadır.

Aynı Anda 3 Banyoda Hızlı ve Sabit Sıcaklıkta Su Konforu: Tek ve Vaillant patentli teknik çözüm olan sıcaklık ayarlaması ActoNomic sistemin önemli ve ayrılmaz bir parçasıdır. Hızlı sıcak su, bol sıcak su ve hızlı kumanda yüksek konfor özellikleridir. Modülasyonlu ve enerji tasarruflu boyler pompası, modülasyonlu brülör kontrolü, tüm sistem elemanlarının mükemmel uyumlu kumandası ve klasik boylere göre daha küçük hacmi ile tasarruflu kullanımı ise yüksek verim özellikleridir.

Extra Tadilat Gerektirmeyen Kolay Montaj: Mevcut Vaillant ecoTEC Plus kombi cihazının askısı kullanılarak, tesisat bağlantı borularında tadilat yapılmasına gerek duyulmadan ve yeni bir kombi cihazına ihtiyaç olmadan kombinizin sıcak su kapasitesi yükseltilmektedir.

Özel Dizayn Hidrolik Bağlantılar İle Kolay Montaj: Kombi cihazlarının hidrolik bağlantısı aynen turbolux sistem actoSTOR boyler bağlantısında da kullanılmaktadır. Cihazın duvara montaj ve hidrolik bağlantı elemanları turbolux sistemli actoSTOR boylerin bağlantısında da aynen kullanılabilmesi sayesinde düşük montaj maliyetleri sağlanmakta ve Vaillant ecoTEC Plus yoğuşmalı kombi cihazının sıcak su kapasitesi turbolux boyleri cihaz seviyesine çıkartılmaktadır.

Küçük Hacim ve Kolay Montaj: Daha önceki modellere göre %30 daha küçük hacim ve yatay bağlantı imkânı ile her alana kolay ve esnek montaj imkânı.

2 Yıl Garanti: Vaillant’ın sadece Almanya’da mevcut beş fabrikasında üretilen Vaillant ecoTEC Plus tam yoğuşmalı kombi cihazları 2 yıl fabrika garantisine sahiptir.

vaillant-ecotec-plus-teknik-bilgi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN