+90 216 387 77 67

Sosyal Medyada Biz}

Vaillant ecoCRAFT Yoğuşmalı Yer Tipi Kazan

ecoCRAFT Yoğuşmalı Yer Tipi Kazanlar

Vaillant ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanları % 108.4’e kadar olan yüksek verim değeri ile enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Yüksek Kaliteli Alüminyum Döküm Eşanjör

ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanlarında yüksek ısı transferi ve maksimum çalışma verimini sağlayan uzun ömürlü alüminyum döküm ısı eşanjörü bulunmaktadır. İdeal ısı transferini ve maksimum çalışma verimini sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Vaillant ile Otomatik Kontrol

ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanları reglerler ve kaskad kumanda panelleri ile kullanılarak yüksek konfor ve ekonomi sağlar.

Akıllı Beyin ve LCD Ekran ile Arıza Teşhisi

ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanlarında bulunan akıllı beyin ve LCD ekran ile cihazın digital olarak tüm çalışma konumlarını takip edebilirsiniz. Sıcaklık ayarı yaparken hem kalorifer hem de varsa boylerin ayarladığınız sıcaklığını LCD ekran üzerinden hiçbir kod ile işlem yapmadan sadece kumanda düğmelerini çevirmek suretiyle görerek gerçekleştirebilirsiniz. Akıllı beyin sayesinde cihazın tüm arızalarını ekrandan görür ve müdahale edebilirsiniz. Cihazın elektronik sistemi en son meydana gelen 10 arızayı hafızasına kaydetmektedir. Böylece hızlı ve hatasız servis imkanı sağlar.

Kaskad Uygulamada 2240 kW

ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanları 80 kW, 120 kW, 160 kW, 200 kW, 240 kW, 280 kW kapasitelerde 6 farklı modelle ihtiyaçları karşılayabilmektedir. Tek bir otomasyon panelinden kumanda edilen 8 kazanın kaskad uygulaması ile 2240 kW kapasitede güç üretilebilmektedir.

Pre-mix Brülör Teknolojisi

ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanları pre-mix brülör sayesinde kullanıcısına düşük ses seviyesinde sorunsuz, ekonomik ve uzun ömürlü kullanım sağlar.

Yüksek İşletme Basıncı

ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanları 6 bar işletme basıncına dayanımlı olarak dizayn edildiğinden yüksek katlı binalar İçin ideal bir çözümdür.

Küçük Ebatlar

ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanları küçük ebatlardaki tasarımı ile kolaylıkla taşınabilmekte ve her tür mekana kolaylıkla sığdırılabîlmektedir.

Akıllı Ateşleme Sistemi

ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanlarında 3 ateşleme denemesi ile akıllı ateşleme sistemi mevcuttur. Böylece değişen gaz basınçlarında cihaz arızaya geçmez ve kullanım kolaylığı sağlar.

Yüksek Isı Gücü

Vaillant ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanlarında gelişmiş yüksek teknoloji alüminyum döküm ısı eşanjörü İle tek bir kazanda 280 kW güce ulaşılabilmektedir.

Yüksek Sıcak Su Kapasitesi

Vaillant ecoCRAFT yoğuşmalı ısıtma kazanları binanızda ihtiyacınız olan sıcak suyu size istediğiniz miktarda veren VIH, uniSTOR ve actoSTOR izolasyonlu boylerlerin tekli ve çoklu bağlantısı ile garanti eder.

ecoCRAFT Yoğuşmalı Yer Tipi Kazanlar Bilgiler

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN